Nieuws › Lego Batman Legacy Of The Dark Knight

LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight is eindelijk verschenen voor de Switch 2 en brengt een nieuw, gratis moeilijkheidsniveau met zich mee.

De hybride port verschijnt vandaag tegelijk met update 1.010; deze bereidt het spel voor op de Sinister Pack-DLC en voegt op alle platforms het nieuwe moeilijkheidsniveau 'Absolute' toe.

p>In ons vorige bericht bespraken we de aanstaande komst van *LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight* naar de Nintendo Switch 2 en het debuut van de *Mayhem Collection*-DLC, waarin Joker en Harley Quinn als speelbare personages verschijnen.Vandaag, 18 september 2026, is het zover: de game is eindelijk ook beschikbaar op Nintendo's hybride console.

TT Games heeft van de gelegenheid gebruikgemaakt om update 1.010 uit te brengen. Deze update bereidt de weg voor het *Sinister Pack* op alle platforms: een pakket met zeven kostuums in de stijl van schurken, vijf voorwerpen voor de Batcave en een nieuwe skin voor de Batmobile.De DLC-bestanden zijn al te downloaden, al wordt de daadwerkelijke inhoud pas ontgrendeld na een aparte aankoop.

De interessantste verrassing is echter iets anders: vanaf vandaag krijgen alle bezitters van de game – ongeacht het platform – gratis toegang tot de moeilijkheidsgraad "Absolute". Deze is bedoeld voor spelers die zelfs de optie "Dark Knight" te makkelijk vonden;een welkome toevoeging voor een LEGO-game die van oudsher misschien wel té toegankelijk was.

Wie de Switch 2-versie vooraf bestelt, krijgt bovendien een kostuum dat geïnspireerd is op *The Dark Knight Returns*, direct vanaf de eerste dag beschikbaar.Met de komst naar de Switch 2 is de uitrol van *LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight* op alle grote platforms voltooid; het valt nog te bezien of de speelbare schurken voldoende zijn om de community betrokken te houden tot de volgende titel in de reeks verschijnt.