Valor Mortis komt op 13 oktober uit voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X|S. Ontwikkelaar One More Level, hetzelfde team achter Ghostrunner, kondigde de verschuiving aan op Steam. Tijdens de Xbox-showcase in juni werd de game aangekondigd voor een release in september (Game Informer meldde de 24e), dus de vertraging is bijna drie weken.
Het meest opmerkelijke nieuws is dat er geen pre-orders mogelijk zijn. Het team legde uit, zoals Instant Gaming meldde, dat ze de game voor zichzelf willen laten spreken. Wie de game wil kopen, moet wachten tot de releasedatum en kan kiezen tussen de standaardversie voor € 39,99 en de deluxeversie voor € 59,99, met wapenskins, cosmetische items en de verhaal-DLC die gepland staat voor 2027.
De game is een first-person souls-achtige game die zich afspeelt in een dystopische versie van de Napoleontische oorlogen. William, een soldaat in Napoleons leger, keert terug uit de dood met bovenmenselijke krachten en raakt verwikkeld in een strijd tegen monsters en een samenzwering tegen de mensheid. We hebben geen officiële verklaringen gevonden voor het uitstel en we speculeren liever niet over een datum die minder dan drie weken voor de lancering is verschoven. Het lijkt echter een gewaagde keuze om af te zien van pre-orders: als de game overtuigend is, loont de gok; anders zien we hem meteen. Vertrouw je een lancering zonder bewijs?




