Trainer en respectievelijke trucs voor Lost World op PC. Bijvoorbeeld: Onbeperkte gezondheid, geen honger, bloeden en dorst, spelsnelheid.
Welkom bij het artikel op deze site gelinkt aan de trainer van Lost World. Op deze zelfde pagina vindt u ook een gebruikersgids waarmee u alle trucs kunt activeren die deze trainer belooft toe te voegen.
Als u nog iets anders weet, steeds relevant voor het onderwerp of elementen om dit artikel te verbeteren, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen of commentaar te geven op de gids. Je maakt het completer en nuttiger voor al zijn bezoekers.
Bedankt voor het lezen van deze korte inleiding. Laten ons nu de gids voor de trainer tonen en de knop om hem te downloaden.
Download Trainer
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Salute illimitata
<br/>Nessuna fame
<br/>Nessuna sete
<br/>Massimo ossigeno
<br/>Nessun sanguinamento
<br/>Nessuna umidità
<br/>Massimo comfort
<br/>Zero sporco
<br/>Velocità di gioco
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de Lost World-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
Activering van deze trainer
Tenzij hieronder anders aangegeven, drukt u op F1 in het hoofdmenu.
Luistertrainer geactiveerd.
Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen op de trainer worden gewijzigd.
Traineropties
# Speler
NumPad1: onbeperkte gezondheid
NumPad2: heb geen honger
NumPad3: geen dorst
NumPad4: maximale zuurstof
NumPad5: geen bloeding
NumPad6: geen vochtigheid
NumPad7: maximaal comfort
NumPad8: Geen rommel
NumPad9: spelsnelheid