Trainers › Out of the Park Baseball 25

PC-Trainer voor Out of the Park Baseball 25 (25.1)

Bewerken: hra-beweging en bewerken: macht versus links

Trainer van het Spel, trucs van de trainer op deze pagina gewijd aan Out of the Park Baseball 25 voor PC.

Hallo en Welkom bij Apocanow. We presenteren u dit artikel dat gaat over de Trainer van Out of the Park Baseball 25. We hopen dat het je van dienst zal zijn en het je in staat zal stellen je ervaring met dit spel te verbeteren.

Als u ideeën heeft om deze gids beter te maken, neem dan nu contact met ons op. We zullen verheugd zijn uw materiaal op deze pagina te plaatsen en u te bedanken voor uw hulp.

Bedankt voor het lezen van deze korte inleiding. Laten ons nu de gids voor de trainer tonen en de knop om hem te downloaden.

Download Trainer

Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:

Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de Out of the Park Baseball 25-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.

Deze trainer activeren

Tenzij hieronder anders aangegeven, drukt u op F1 in het hoofdmenu.
Luister naar geactiveerde Trainer.
Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen op de trainer worden gewijzigd.

Editoropties

# FinanciënBudget
Media-inkomsten< br/>Marktgrootte
Loyaliteit van fans
Interesse van fans
# Spelerwissel
Interne Rng
Interne fout
Infield Arm
DP Shift
Buiten Rng
Outfield-fout
Outfield-arm
Catcher-arm
Catcher-blok
Frame van de Catcher
Infield-fout
Outfield-fout
Hardloopsnelheid
Steelvermogen
Steelagressie
Honklopen
Opoffering
Bunt om te slaan
Kracht tegen links
Kracht tegen rechtsGap
Oog
Vermijd Ks
BABIP
Stappen tegen links
Spullen tegen rechts
BABIP-beweging
HRA-beweging
Controle< br/>Weerstand
Fastball
Slider
Curveball
Schroefbal
Vorkbal
Verandering
Sinker
Splitter
Knuckleball< br/>Cutter
Cirkelwissel
Knuckle bend
Launcher
Collector
Eerste honk
Tweede honk
Derde honk
Korte stop< br/>Linkerveld
Middenveld
Rechterveld

Opmerkingen

Voor FINANCIËN klikt u op het Team Front Office-pictogram of -tabblad .
Voor EDIT BALL SPELER klikt u op Team Home, vervolgens op SPELERS, vervolgens op de naam van een speler hierboven en vervolgens op TARIEVEN om deze te bewerken.