Trainers › Until Dawn
Stel de normale snelheid van de NPC en de normale snelheid van de speler in
Trainer en respectievelijke trucs voor Until Dawn op PC. Bijvoorbeeld: Stel de normale snelheid van de NPC en de normale snelheid van de speler in.
We presenteren u de Apocanow-pagina gewijd aan de trainer van Until Dawn! Hier zullen we uitleggen hoe je hem moet installeren en gebruiken, met de bedoeling om de trucs te activeren en nieuwe delen van het spel te ontgrendelen.
Als u weet heeft over ander materiaal over de trainer en u kan deze gids verbeteren, willen we graag de details weten. Neem contact met ons op of reageer op dit artikel! Je zal alle gebruikers helpen die op zoek zijn naar een goed gemaakte gids voor dit onderwerp.
Laten we nu verder gaan om je de trainer te tonen na de inleiding die we zojuist geschreven hebben. Raadpleeg voor het downloaden de gebruikershandleiding om er zeker van te zijn dat u geen fouten maakt.
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de Until Dawn-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
Deze trainer activeren
Tenzij hieronder anders aangegeven, druk op F1 in het hoofdmenu.Traineropties
# SpelerNumPad1: VliegNumPad2: Geen clipOpmerkingen
< /strong>Sneltoetsen uitschakelen:
Om sneltoetsen tijdelijk uit te schakelen, drukt u op CTRL-H nadat u de trainer heeft geactiveerd gebruik ook CTRL-H om sneltoetsen opnieuw in te schakelen. U kunt ook specifieke sneltoetsen uitschakelen door de sneltoets die u wilt uitschakelen snel te wijzigen in GEEN.