Je zal veel Trucs toevoegen: Onbeperkte hulpbronnen, Onbeperkte limiet voor bronopslag, Onbeperkt eten per eenheid, Onbeperkt water per eenheid en nog veel meer.
We zijn verheugd u de trainer en zijn gids voor het gebruik te tonen, die we hebben samengesteld voor Space Architect!
Als je andere items hebt gevonden om hulp toe te voegen, aarzel dan niet om ze naar ons te sturen. We zullen ze toevoegen aan het al bestaande en u publiekelijk bedanken voor de geboden hulp.
Voor Space Architect hebben we ook de trucs van het spel. Je kan een verzameling vinden van codes en ontgrendelaars waarmee je eender welk obstakel kunt overwinnen op de pagina van de trucs vanSpace Architect.
Ontwerp jouw droomruimtestation in Space Architect!Beheers de automatisering of ‘huur’ een leger aan bemanningsleden in om de productie te beheren.Mijn asteroïden, produceer goederen en handel om de dreigende Big Evil Corp. af te betalen. Kun jij in de ruimte floreren?
Bedankt voor het lezen van deze korte inleiding. Laten ons nu de gids voor de trainer tonen en de knop om hem te downloaden.
Download Trainer
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan dit spel:
Onbeperkte hulpbronnen
Onbeperkte limiet voor bronopslag
Onbeperkt eten per eenheid
Onbeperkt water per eenheid
Nul afvalwater per eenheid
Onbeperkte technologiepunten
Spelsnelheid
Bewerken: Sleuf 1
Bewerken: Sleuf 2
Bewerken: Sleuf 3
Bewerken: Sleuf 4
Bewerken: Sleuf 5
Bewerken: Sleuf 6
Bewerken: Slot 7
Bewerken: Sleuf 8
Bewerken: Sleuf 9
Bewerken: Sleuf 10
Bewerken: Slot 11
Bewerken: Sleuf 12
Bewerken: Slot 13
Bewerken: Slot 14
Bewerken: Slot 15
Bewerken: Sleuf 16
Bewerken: Slot 17
Bewerken: Sleuf 18
Bewerken: Sleuf 19
Bewerken: Sleuf 20
Copyright-naleving
Het programma dat u gaat downloaden, is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming om te publiceren, publicatie en verspreiding door de auteurs van de Trainer van Space Architect: PC Trainer. De inhoud van de bestanden is virusvrij, hoewel het soms als vals positief kan worden geactiveerd.
Deze trainer activeren
Tenzij hieronder anders aangegeven, drukt u in het hoofdmenu op F1.Luister naar het bericht Trainer geactiveerd.Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen op de trainer worden gewijzigd.