Trainers › Over The Top: WWI
Geen afkoeltijd en uitzonderlijke bewegingssnelheid.
Hieronder vind je de trainer van het spel Over The Top: WWI voor PC waarmee je veel trucs kunt activeren.
Welkom! Vervolgens hebben we de Trainer van Over The Top: WWI gebracht met ook een kleine gids voor het gebruik ervan.
Als u ideeën heeft om deze gids beter te maken, neem dan nu contact met ons op. We zullen verheugd zijn uw materiaal op deze pagina te plaatsen en u te bedanken voor uw hulp.
En hier is nu eindelijk de langverwachte trainer van dit spel. Download en activeer hem na het lezen van de gebruikersgids en je kunt alle beloofde trucs gebruiken tijdens het spelen.
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de Over The Top: WWI-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
De trainer activeren
Tenzij hieronder anders vermeld, drukt u op F1 in het hoofdmenu.Traineropties
# SpelerOpmerkingen
Alleen voor OFFLINE singleplayer.