Trainer voor: 007 First Light (5-27-2026)

Je zal veel Trucs toevoegen: Onbeperkte gezondheid, Onbeperkt instinct, Onbeperkte munitie, Niet herladen en nog veel meer.
007 First Light: Verhaal van het Spel

We zijn verheugd u de trainer en zijn gids voor het gebruik te tonen, die we hebben samengesteld voor 007 First Light!

Zou u deze gids kunnen verbeteren? We zijn erg blij om te weten hoe, zodat we een beter artikel kunnen maken door het met uw advies bij te werken.

Te weinig? We hebben ook de trucs van 007 First Light! Je vindt ze op de speciale pagina van de trucs en codes van 007 First Light van deze site. Op de pagina staan ​​paragrafen over de trucs en ontgrendelaars van het spel. Als je ergens vastzit in het spel, of als je gewoon meer plezier wilt hebben door de regels te ontwijken, is er geen betere manier om de trucs te raadplegen die we voor je hebben verzameld.

Denk je dat het weinig is? We hebben ook de walkthrough van 007 First Light! Je vindt ze in de speciale gids van 007 First Light van deze site. Binnenin de pagina staan ​​één of meer video's met de verschillende speelstukken. Als je ergens in het spel vastzit, is er geen betere manier om de video's te raadplegen die we voor je hebben verzameld.

Verdien het nummer.007 First Light is een spannend actie-avonturenspel over spionage, ontwikkeld door IO Interactive.Volg James Bond als een vindingrijke en soms roekeloze jonge rekruut in het MI6-trainingsprogramma en ontdek de oorsprong van 's werelds beroemdste spion.

Bedankt voor het lezen van deze korte inleiding. Laten ons nu de gids voor de trainer tonen en de knop om hem te downloaden.

Download Trainer

Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan dit spel:
  • Onbeperkte gezondheid
  • Onbeperkt instinct
  • Onbeperkte munitie
  • Niet herladen
  • Extreem hoge nauwkeurigheid
  • Geen terugslag
  • Onbeperkte Q-elektriciteit
  • Onbeperkte Q-chemische aanvallen
  • Stealthmodus
  • Extreem hoge schade
  • Spelsnelheid


  • Copyright-naleving

    Het programma dat u gaat downloaden, is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming om te publiceren, publicatie en verspreiding door de auteurs van de Trainer van 007 First Light: PC Trainer. De inhoud van de bestanden is virusvrij, hoewel het soms als vals positief kan worden geactiveerd.

Deze trainer activeren

Tenzij hieronder anders vermeld, drukt u op F1 in het hoofdmenu.Luister naar het bericht Trainer geactiveerd.Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen in de trainer worden gewijzigd.

Traineropties

# SpelerNumPad1: Onbeperkte gezondheidNumPad2: Onbeperkt instinctNumPad3: Onbeperkte munitieNumPad4: Niet herladenNumPad5: SupernauwkeurigheidNumPad6: Geen terugslagNumPad7: Onbeperkte Q-elektriciteitNumPad8: Onbeperkte Q-chemieNumPad9: StealthmodusVermenigvuldigen: SuperschadeToevoegen: Spelsnelheid
Cherri Andrea640360