Trainer voor: Backrooms: Escape Together (23828698)

Je zal veel Trucs toevoegen: Spelsnelheid, Vliegen, Geen botsingen tijdens het vliegen, Speler hoger laten zweven tijdens het vliegen en nog veel meer.
Backrooms: Escape Together: Verhaal van het Spel

Welkom op onze site, in het bijzonder op de pagina gewijd aan de trainer van Backrooms: Escape Together. Zonder teveel voorwoord gaan we dit artikel aan u beschrijven!

Zou u deze gids kunnen verbeteren? We zijn erg blij om te weten hoe, zodat we een beter artikel kunnen maken door het met uw advies bij te werken.

Voor Backrooms: Escape Together hebben we ook de trucs van het spel. Je kan een verzameling vinden van codes en ontgrendelaars waarmee je eender welk obstakel kunt overwinnen op de pagina van de trucs vanBackrooms: Escape Together.

Voor Backrooms: Escape Together hebben we ook de walkthrough van het spel beschikbaar. Je kan een verzameling video's vinden van YouTube en die, als je ze samen neemt, je toelaten het einde van het spel te bereiken op de pagina van de walkthrough van Backrooms: Escape Together.

Een visueel realistische coöperatieve horrorgame voor 1-6 spelers.Doorkruis 11 procedureel gegenereerde levels en gebruik de beschikbare middelen om te overleven en dieper de Backrooms in te duiken.

En hier is nu eindelijk de langverwachte trainer van dit spel. Download en activeer hem na het lezen van de gebruikersgids en je kunt alle beloofde trucs gebruiken tijdens het spelen.

Download Trainer

Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan dit spel:
  • Spelsnelheid
  • Vliegen
  • Geen botsingen tijdens het vliegen
  • Speler hoger laten zweven tijdens het vliegen
  • Speler lager laten zweven tijdens het vliegen
  • Onbeperkt springen
  • Spelerssnelheid aanpassen
  • Sprongsnelheid van de speler aanpassen
  • Zwaartekracht van de speler aanpassen
  • Loopsnelheid van de speler aanpassen
  • Vliegsnelheid van de speler aanpassen
  • Spelerschaal aanpassen (*)
  • Opslaan in slot 1
  • Opslaan in slot 2
  • Opslaan in slot 3
  • Opslaan in slot 4
  • Opslaan in slot 5
  • Slot 1 resetten
  • Slot 2 resetten
  • Slot 3 resetten
  • Slot 4 resetten
  • Slot 5 resetten
  • NPC-snelheid aanpassen (*)
  • NPC vergrendelen


  • Copyright-naleving

    Het programma dat u gaat downloaden, is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming om te publiceren, publicatie en verspreiding door de auteurs van de Trainer van Backrooms: Escape Together: PC Trainer. De inhoud van de bestanden is virusvrij, hoewel het soms als vals positief kan worden geactiveerd.

Deze trainer activeren

Tenzij hieronder anders vermeld, drukt u op F1 in het hoofdmenu.Wacht op het bericht 'Trainer geactiveerd'.Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen worden gewijzigd in de trainer.

Traineropties

# SpelerNumPad1: SpelsnelheidNumPad2: VliegenNumPad3: Geen clipping tijdens het vliegenNumPad4: Speler hoger laten zweven tijdens het vliegenNumPad5: Speler lager laten zweven tijdens het vliegenNumPad6: Onbeperkt springenNumPad7: Spelersnelheid wijzigenNumPad8: Spelersprong wijzigenNumPad9: Spelerzwaartekracht wijzigenVermenigvuldigen: Loopsnelheid van de speler wijzigenOptellen: Vliegsnelheid van de speler wijzigenScheidingsteken: Schaal van de speler wijzigenAftrekken: Positie opslaan in slot 1Decimaal: Positie opslaan in slot 2Delen: Positie opslaan in slot 3F1: Positie opslaan in slot 4F2: Positie opslaan in slot 5 positieF3: Positie van slot 1 resettenF4: Positie van slot 2 resettenF5: Positie van slot 3 resettenF6: Positie van slot 4 resettenF7: Positie van slot 5 resettenF8: PNG-snelheid wijzigenF9: PNG bevriezen
Cherri Andrea640360