Pagina gewijd aan de Trainer en de respectievelijke trucs die kunnen worden geactiveerd door BPM: Bullets per Minute voor PC.
We presenteren u de Apocanow-pagina gewijd aan de trainer van BPM: Bullets per Minute! Hier zullen we uitleggen hoe je hem moet installeren en gebruiken, met de bedoeling om de trucs te activeren en nieuwe delen van het spel te ontgrendelen.
Als je denkt dat je materiaal hebt om aan het artikel toe te voegen, stuur het ons dan door contact met ons op te nemen en we zullen graag alles hier op deze pagina publiceren.
Het voorwoord is voorbij, we tonen u de promo-trainer die we hebben gevonden en de gids die speciaal voor ons is geschreven door de auteurs van het programma.
Download Trainer
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Salute illimitata<br/> Nessun ricaricamento<br/> Super danni<br/> Super Streak<br/> Velocità di gioco<br/> Modifica: chiavi<br/> Modifica: monete<br/> Modifica: Max Health
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de BPM: Bullets per Minute-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
Deze trainer activeren
Zo niet, druk dan op F1 in het hoofdmenu. Luister naar 'Trainer geactiveerd'. Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen op de trainer worden gewijzigd.
Promotie-opties
NumPad5: spelsnelheid
Trainer-opties
# speler NumPad1: onbeperkte gezondheid # Wapens NumPad2: niet herladen # Vijanden NumPad3 : Super Damage # Progression NumPad4: Super Streak # Gameplay NumPad5: Spelsnelheid
Editor-opties < / strong>
# currency Keys Munten # Player Stats Max Health
<”Opmerkingen ”
Spelsnelheid: Activeer om de snelheid van het spel te veranderen.