Trainers › Crimson Tactics: The Rise of The White Banner
Eindeloze tp en eindeloze gezondheid
Trainer en respectievelijke trucs voor Crimson Tactics: The Rise of The White Banner op PC. Bijvoorbeeld: Eindeloze tp en eindeloze gezondheid.
We zijn verheugd u dit artikel te presenteren dat gewijd is aan de trainer van Crimson Tactics: The Rise of The White Banner. Hier zijn alle bronnen die ons redactieteam heeft gevonden op Crimson Tactics: The Rise of The White Banner, in het bijzonder, bovenop hetgeen dat geschreven is, ook Trucs en Walkthroughs.
We hopen dat u na het lezen het werk dat we hebben verricht zult waarderen. Als je advies hebt voor dit artikel, reageer of neem contact met ons op en we zullen de pagina bijwerken.
Na deze inleiding over het spel, is hier de trainer die we je hebben beloofd. Je kunt de gids bekijken en de trainer downloaden op uw pc.
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de Crimson Tactics: The Rise of The White Banner-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
Deze trainer activeren
Tenzij hieronder anders aangegeven, drukt u op F1 in het hoofdmenu.Traineropties
# playerEditoropties
# gameOpmerkingen
Sneltoetsen uitgeschakeld:Om tijdelijk uit te schakelen sneltoetsen, drukt u op CTRL-H nadat
de trainer is geactiveerd. U kunt ook CTRL-H gebruiken om sneltoetsen opnieuw in te schakelen.
U kunt specifieke sneltoetsen ook dempen door de sneltoets die u wilt dempen in te stellen op GEEN.