Voeg trucs toe aan The Last Flame dankzij de Trainer voor het desbtreffende spel op deze pagina.
Hallo en Welkom bij Apocanow. We presenteren u dit artikel dat gaat over de Trainer van The Last Flame. We hopen dat het je van dienst zal zijn en het je in staat zal stellen je ervaring met dit spel te verbeteren.
Als je nog in het bezit bent van iets anders dat kan integreren in deze gids en je wilt dit delen, aarzel dan niet! We zijn altijd beschikbaar om ons materiaal aan te vullen en alles beschikbaar te stellen aan onze bezoekers.
Laten we nu verder gaan om je de trainer te tonen na de inleiding die we zojuist geschreven hebben. Raadpleeg voor het downloaden de gebruikershandleiding om er zeker van te zijn dat u geen fouten maakt.
Download Trainer
Deze trainer voegt de volgende trucs toe aan deze game:
Abilita i trucchi
Modifica: salute massima della fiamma
Modifica: Salute della fiamma
Modifica: Salute della fiamma prima del combattimento
Modifica: oro attuale
Modifica: trofei attuali
Copyright-vermelding
Het programma dat je gaat downloaden is niet gemaakt door Apocanow. We hebben echter toestemming van de auteurs van de The Last Flame-trainer voor publicatie, promotie en verspreiding. De bestandsinhoud is virusvrij, al kan het soms een fout-positief activeren.
Deze trainer activeren
Tenzij hieronder anders aangegeven, drukt u op F1 in het hoofdmenu. Luister naar geactiveerde Trainer. Druk op de gewenste sneltoets. Alle sneltoetsen kunnen op de trainer worden gewijzigd.
Traineropties
# Cheat-modus NumPad1: Cheats inschakelen
Editoropties
# Bronnen Maximale Vlamgezondheid Vlamgezondheid Gezondheid van de vlam vóór het gevecht Huidig goud Huidige trofeeën
Opmerkingen
Cheats inschakelen: Schakel deze optie in, dan kun je druk op Q om kaarten toe te voegen W om items toe te voegen E om het cheatmenu te openen en de god-modus uit te voeren of waarden toe te voegen of gezondheid toe te voegen, enz.